SLAVEN BELUPO vs ISTRA 1961 1:1 (, HT Prva liga 21/22)

Slaven Belupo je imao na pladnju pobjedu u devetom kolu HT Prve lige. Vodio je na svom stadionu 1:0 protiv Istre 1961 do 95. minute te je imao igrača više. No, u posljednjim sekundama konačnih 1:1 postavio je Perković. Početkom drugog dijela domaćin je poveo nakon što je Ivan Krstanović realizirao jedanaesterac. Time se Krstanović izjednačio s Joškom Popovićem na vječnoj ljestvici najboljih strijelaca hrvatskih prvenstava. Njih dvojica su zabili po 111 pogodaka, a ispred tog dvojca su još jedino Davor Vugrinec (146) i Igor Cvitanović (126). Inače, utakmica je bila izjednačena do 40. minute, kada su gosti ostali s igračem manje (Navarro). Nakon toga je Slaven Belupo stisnuo, poveo, i potom propuštao šanse za povećanje vodstva. Kazna je uslijedila u samom finišu. Nakon kornera, u stvorenoj je gužvi najbolje reagirao Mauro Perković te je zabio gol za veliki bod pulskog sastava. HT Prva liga, 9. kolo: Slaven Belupo - Istra 1961 1:1 (Krstanović ć 90. 5)