ŠIBENIK vs ISTRA 1961 3:1 (, HT Prva liga 21/22)

Nogometaši Šibenika pobijedili su Istru 1961 s 3:1 u dvoboju sedmog kola HT Prve lige. Bila je to druga ovosezonska domaća utakmica Šibenika i druga pobjeda (nakon 6:2 protiv Hrvatskog dragovoljca). Utakmica je počela s dvije vrlo dobre prilike gostiju, no potom je na scenu zakoračio sjajni Marin Jakoliš. Prvo je sve namjestio Deliću, strijelcu za 1:0, a potom je dva puta lijepo poentirao za 3:0. Već u prvom poluvremenu utakmica je potpuno usmjerena na domaću stranu, a sve se odvijalo u ritmu razigranog Marina Jakoliša. U nastavku su oba sastava imala nekoliko dobrih prilika, a realizirana je samo ona u 74. minuti, kada je Dion Drena Beljo zabio počasni gol Istre 1961 za konačnih 3:1 Šibenika. HT Prva liga, 7. kolo: Šibenik - Istra 1961 3:1 (Delić 17., M. Jakoliš 23., 32./Beljo 74.)