“Wojskowi” górą w meczu przyjaźni | Radomiak - Legia | SKRÓT | Ekstraklasa | 2022/23 | 25. kolejka

W drugim piątkowym meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Radomiakiem Radom 2:0. Pierwszego gola z rzutu karnego strzelił Josue, natomiast w 73. minucie do siatki trafił Maciej Rosołek. Co ciekawe, 21-letni napastnik z Siedlec na boisko wszedł minutę wcześniej i bramkę zdobył po swoim pierwszym kontakcie z piłką. Legioniści zmniejszyli stratę do pierwszego w tabeli Rakowa Częstochowa do sześciu punktów, tyle że lider swój mecz tej serii gier rozegra w sobotę. Z kolei Radomiak przegrał trzecie spotkanie z rzędu i zajmuje dziewiątą pozycję. Radomiak Radom - Legia Warszawa 0:2 0:1 Josue z karnego (45 1’) 0:2 Maciej Rosołek (73’) #RADLEG #25kolejka #Rosołek Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej! Najnowsze filmy: TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań ________________________________ Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi. Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more. ________________________________ ▪ Wszystkie skróty sezonu 2022/23 ▪ Mecze na żywo za granicą EKSTRAKLASA TV: ________________________________ EKSTRAKLASA ARCHIWUM: FACEBOOK: …. INSTAGRAM: … TIKTOK: @ekstraklasa_official? TWITTER: WWW: