Hładun zatrzymał Wartę! | Warta - Zagłębie | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 9. Kolejka

Zagłębie Lubin pokonało na wyjeździe Wartę Poznań 2:0 w 9. kolejce sezonu 2021/22 PKO BP Ekstraklasy. „Zieloni” mieli znakomitą okazję w 40. minucie, ale Mateusz Kupczak nie wykorzystał rzutu karnego. Brawa za dobrą interwencję należą się Dominikowi Hładunowi. W końcówce pierwszej połowy do siatki trafił Tomas Zajic, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Erika Daniela. W drugiej połowie ładną akcją błysnął Filip Starzyński. „Figo” powalczył o piłkę, a potem oddał ją Patrykowi Szyszowi, który przymierzył zza pola karnego. Zagłębie wygrało drugi mecz z rzędu. #WARZAG #Zajic #Szysz Warta Poznań 0:2 Zagłębie Lubin 0:1 – Tomas Zajic (45’) 0:2 – Patryk Szysz (66’) 💙 Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy ➖ 💙 Całe skróty i najlepsze akcje ➖ Zobacz Więcej! 🔥 Najlepsze Akcje Tygodnia: 2021/22 🔥 TOP MOMENTY: Podsumowanie kolejki