Ілля Ковтун виборов золото ЧЄ-2020 зі спортивної гімнастки: шлях до перемоги, тренування і карантин

Перші в медальному заліку. Українська чоловіча збірна зі спортивної гімнастики тріумфувала на Чемпіонаті Європи у Туреччині. Спортсмени здобули 15 медалей. Серед переможців - черкасець Ілля Ковтун. Він став абсолютним чемпіоном серед юніорів та поповнив скарбничку медалей п’ятьма золотими та однією срібною. Як чемпіон готувався до змагань та чи вплинув карантин на результати, розповість Олександр Таран. Друзі, ставте лайк або не ставте :) Для нас важлива ваша реакція. Завдяки вам ми розуміємо - чи подобається вам те, що ми робимо. Дякуємо! Підпишіться і натисніть ((🔔)), щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ➡️ Facebook ➡️ Twitter ➡️ Ефір наживо 📹 Багато цікавого на сайті ➡️ #5канал #ТвійУкраїнський