ZAGŁĘBIE - RADOMIAK | SKRÓT | BOHATER PIEŃKO! GOL W 93 MINUCIE! | Ekstraklasa 2024/25 |

Udany debiut nowego trenera Zagłębia Lubin! W pierwszym meczu pod wodzą Marcina Włodarskiego “Miedziowi” pokonali Radomiaka Radom 1:0 po golu strzelonym w 93. minucie spotkania! Tym samym Lubinianie awansowali w tabeli na dwunaste miejsce. Radomiak jest trzynasty i ma jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. KGHM Zagłębie Lubin - Radomiak Radom 1:0 1:0 Tomasz Pieńko (90 3’) #ZAGRAD #10kolejka #Pieńko Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej! Najnowsze filmy: TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań ________________________________ Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekaw