«Джуніорс» іде далі. Фіналіст обласного кубкового турніру здолав перший бар’єр у Кубку країни серед аматорів.

Повторну зустріч з «Патріотом» із Кукавки хлопці зі Шпитьків провели на вкрай важкому і некомфортному штучному газоні вінницького стадіону «Нива». Не дивно, що вже в дебюті зустрічі тренерам довелося замінити Каркошкіна, який зазнав травми, а по ходу не менш складного, аніж саме поле, матчу травмувався ще й Байдачний. Подвійно прикро, що капітан «Джуніорса» підвернув ногу, вийшовши сам на сам з голкіпером «Патріота». Наші земляки перший тайм програли, пропустивши «гол у роздягальню». На щастя, «Джуніорс» реалізував одну з нагод у другому таймі, коли Костяний, виборовши м’яча поблизу бічної лінії, завдав фірмового пострілу метрів з двадцяти, та ще й під кутом до чужих воріт. 1:1 — так і завершився поєдинок у Вінниці, хоча в обох команд були нагоди змінити результат. Відтак лідер обласного чемпіонату вийшов до наступного раунду Кубка країни, бо вдома виграв у «Патріота» з рахунком 2:0. Стартовий склад «Джуніорса» був таким: Стриж — Куба, Самар, Чуприна, Ремезовський — Верхов, Маринчук — Каркошкін, Мельник, С