Поїздка до Риму | EURO2020⚽️ | UKRAINE VS ENGLAND

Євро-2020⚽️ закінчилося, Італія🇮🇹 🏆🥇у фіналі в серії післяматчевих пенальті здолала збірну Англії і заслужено виграла мундіаль. До вашої уваги відео з Риму з матча Україна - Англія. Футбольна атмосфера до матчу під час матчу і після матчу була нереально крута, навіть за неприємного для нас рахунку 0:4. Наші кричалки і Червону Руту було чути на весь Рим. Трохи прикро залишати Євро з таким розгромним рахунком, але як би там не було наша збірна пройшла у 1/4, подарувала нам купу позитивних емоцій, від нереальної пушки Ярмоленка збірній Нідерландів до голу Довбика на 120 хвилині збірній Швеції. Матчі збірної на Чемпіонаті Європи об‘єднують цілу націю, бо їх дивляться навіть такі люди які взагалі не цікавляться футболом всі стають як одне ціле і це дуже круто. Попереду в України🇺🇦 багато матчів і багато великих перемог. Вболіваймо разом за нашу збірну. #вірнізбірній #euro2020 #ukraine Слава Україні🇺🇦 УЄФА ЄВРО-2020, РИМ, ІТАЛІЯ ЧВЕРТЬФІНАЛ УКРАЇНА 0-4 АНГЛІЯ ГОЛИ: Г. Кейн (4‘,50‘); Магвайр (46‘); Гендерсон