LECH - JAGIELLONIA | SKRÓT | Z 0:3 NA 3:3! REMONTADA “JAGI”! | Ekstraklasa 2023/24 | 4. kolejka

Przełożony mecz 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy nie zawiódł! Na stadionie w Poznaniu Lech zremisował z Jagiellonią 3:3! Emocji nie zabrakło, “Kolejorz” trafił do siatki rywala już w drugiej minucie meczu, później dołożył dwa gole i do 50 minut prowadził 3:0! Później Jagiellonia wzięła się za odrabianie strat. W 54 minucie gola na 3:1 strzelił Kristoffer Hansen, w 66 przyjezdni złapali kontakt dzięki bramce wychowanka Lecha, Mateusza Skrzypczaka. A w 96 minucie Bartłomiej Wdowik strzałem z rzutu karnego skompletował remontadę, dzięki której Białostoczanie nie przerwali swojej serii meczów bez porażki! Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3:3 1:0 Adriel Ba Loua (2’) 2:0 Mikael Ishak (43’) 3:0 Adriel Ba Loua (51’) 3:1 Kristoffer Hansen (54’) 3:2 Mateusz Skrzypczak (66’) 3:3 Bartłomiej Wdowik (90