PIAST - PUSZCZA | SKRÓT | NAJDŁUŻSZY MECZ W HISTORII LIGI! | Ekstraklasa 2023/24 | 17. kolejka

W Gliwicach dokończono mecz w ramach 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy, który rozpoczął się 2 grudnia poprzedniego roku. Grę przerwano w 15. minucie z powodu ogromnych opadów śniegu. Wznowiono ją od tego samego momentu. Górą był Piast Gliwice, który wygrał po golu Jorge Feliksa. Dla Portugalczyka było to trzecie trafienie w tym sezonie. Mimo zwycięstwa, trener Aleksandar Vuković ma powody do zmartwień. Z powodu kontuzji boisko jeszcze w pierwszej połowie opuścił Patryk Dziczek. Po 24 rozegranych meczach Piast jest w tabeli 12., Puszcza 16. Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice 0:1 1:0 Jorge Felix (43’) #PIAPUN #17kolejka #Felix Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej! Najnowsze filmy: TOP 10: N