Футбол. УПЛ 2021/2022. 8 тур. Динамо (Киев) – Александрия. Полный матч.

Динамо Київ після важкого матчу з Бенфікою приймає Олександрію. Команда, яка здивувала на початку цього чемпіонату. І встигла обіграли Зорю і Шахтар. Де дивитися? Профутбол Digital. БОЖЕВІЛЬНА розв’язка Динамо-Олександрія. ШОКУЮЧА заявка збірної/Дніпро-1 - Верес InStat. Найточніші дані і найбільша база гравців Більше новин у нас на сайті – 💥 Дивіться передматчеву СТУДІЮ #СКОРОФУТБОЛ та ПОВНИЙ МАТЧ на FootballHub о 19:30 00:00 Студія до матчу 19:35 Початок трансляції зі стадіону 27:35 ПЕРШИЙ ТАЙМ – 0:0 01:15:30 Перерва 01:31:10 ДРУГИЙ ТАЙМ – 1:0 02:23:00 Гол з пенальті, Віктор Циганков (90 6 хв, Динамо Київ) 02:29:00 Пряме вилучення, Ігор Кірюханцев (90 12 хв, Олександрія) ✅ В ефірі: Олександр Золотогорський – Олександр Новак – 🎙 Включення зі стадіону Вадима Адаменка – ✅ Коментатор – Олександр Новак ✅ Приєднуйте