Zwycięstwo w ostatniej minucie! | Piast - Zagłębie | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 7. Kolejka

W pierwszym niedzielnym meczu 7. Kolejki PKO BP Ekstraklasy Piast Gliwice przegrał z Zagłębiem Lubin 0:1. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 97. minucie Yevgeni Bashkirov! Rosjanin został bohaterem tego spotkania. Dla Zagłębia to trzecie zwycięstwo, a gospodarze zostali pokonani po raz trzeci w tym sezonie. Piast Gliwice 0:1 KGHM Zagłębie Lubin 0:1 Yevgeni Bashkirov (90 7’) 💙 Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy ➖ 💙 Całe skróty i najlepsze akcje ➖ Zobacz Więcej! 🔥 Najlepsze Akcje Tygodnia: 2021/22 🔥 TOP MOMENTY: Podsumowanie kolejki 🔥 TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań ________________________________ Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, r