Плавайко - Рішко. Турнір присвячений ЗСУ 2022

Георгій Плавайко - Михайло Рішко - 0-2. Турнір присвячений ЗСУ 2022 з шашок-64 (бразильська версія). 5 тур. Ужгород (Україна). 29 жовтня 2022. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- 29 жовтня в Ужгороді, за підтримки міської ради пройшов шашковий турнір з шашок 64 по міжнародним правилах (по ФМЖД- бразильські) присвячений воїнам ЗСУ і всім хто боронить Україну від російської агресії! Запекла боротьба йшла до останього туру, який і вирішив долю першого місця. Переможцем став Михайло Рішко з 12 очками. Друге місце зайняв Йосип Ганич з 11 очками. На третьому місці Георгій Плавайко з 10 очками. Серед жінок кращою стала Галина Віхніна. Переможці були нагороджені кубком, медалями і грамотами. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- 💎 Support the channel - become a sponsor: &