Україна – Ісландія. АУДІО онлайн трансляція фінального матчу плей-оф відбору на ЄВРО-2024

Альтернативний коментар або звук для тих, хто не матиме змоги подивитися поєдинок. UA-Футбол організовує коментар фінального поєдинку плей-оф відбору на чемпіонат Європи. Вирішальний матч для команди Реброва. У разі успіху “синьо-жовті“ поїдуть влітку до Німеччини на ЄВРО. 90 хвилин, 120 хвилин, серія пенальті – хто знає... Усім нам хочеться лише одного – перемоги. Чи зможе Сергій Станіславович не допустити такого першого тайму, як із боснійцями? Чи вийде на поле Віктор Циганков? Відповіді на ці та багато інших запитань – уже зовсім скоро. АУДІО трансляція поєдинку розпочнеться у вівторок, 26 березня – о 21:40 за київським часом. Коментатор: Роман Синчук Відчуй кожен гол як ніколи раніше! Заходь на GGBET, активуй ексклюзивний бонус 200% та вривайся у вир спортивного азарту – . . . . . . . . . . . . . . . . Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. здійснює діяльність відповідно до ліцензій від року, виданих відповідно до рішень КРАІЛ №128 та №129 від . Пропозиція діє з по включно на території України (за винятком тимчасово окупованих територій, визначених рішенням РНБО) для тих, кому вже є 21 рік.