W 10 minut odwrócili losy meczu! | Lechia - Zagłębie | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 14. kolejka

W trzecim sobotnim spotkaniu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy Lechia Gdańsk podejmowała Zagłębie Lubin. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1, choć przegrywali przez ponad 80 minut! Losy meczu odmienił Marco Terrazzino, który najpierw w 84. minucie strzelił wyrównującą bramkę dla gospodarzy, a 10 minut później dał zwycięstwo gospodarzom! Lechia dzięki zwycięstwu awansowała na fotel lidera PKO BP Ekstraklasy, Zagłębie jest dwunaste. Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1 0:1 Filip Starzyński (6’ - rzut karny) 1:1 Marco Terrazzino (84’) 2:1 Marco Terrazzino (90 4’) 💙 Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy ➖ 💙 Całe skróty i najlepsze akcje ➖ Zobacz Więcej! 🔥 Najlepsze Akcje Tygodnia: 2021/22 🔥 TOP MOMENTY: Podsumowanie kolejki 🔥 TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań