Огляд матчу Північна Македонія - Україна (26:25) на Чемпіонатi Європи 2020

Поразка, за яку не соромно! Північна Македонія - однозначний фаворит нашої групи. Проте, українці дали бій. Хлопці билися на рівних з більш майстерними суперниками. Програли перший тайм - 10:13. У другому «притиснули» суперників. І буквально за хвилину до фінальної сирени рахунок був рівний, так що македонцям довелося йти ва-банк. Досвід позначився: вони заробили більшість і реалізували її буквально за секунду до закінчення матчу! 26:25 на користь Північної Македонії. Не будемо кривити душею: арбітри часто на боці більш сильної команди. Те, що прощається фавориту, вважається фолом для команди, яку давно не бачили на великих форумах. Втім, залишимо це все на совісті суддів. Можемо тільки констатувати: дебютний матч наша збірна провела успішно, хоча і не завоювала очок. Впевнені: якщо продовжать в тому ж дусі, то підопічні Бебешко зобов’язані виходити з групи.