Do ostatniej akcji! | Śląsk - Jagiellonia | SKRÓT | Ekstraklasa 202122 | 14. kolejka

Śląsk Wrocław po dobrym meczu zremisował z Jagiellonią Białystok 2:2. Prowadzenie gospodarzom tuż przed przerwą dał Erik Exposito, który wykorzystał podanie Krzysztofa Mączyńskiego. Wyrównał uderzeniem z dystansu Tomas Prikryl. W drugiej połowie goście mieli przewagę, stworzyli sobie kilka doskonałych okazji podbramkowych ale gola strzelił Śląsk, a konkretnie Adrian Łyszczarz! 22 letni pomocnik zdobył trzecia bramkę w Ekstraklasie! Jaga walczyła do końca, w doliczonym czasie gry, w ostatniej akcji meczu wyrównał Jesus Imaz. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:2 1:0 Erik Exposito (45 3’) 1:1 Toms Prikryl (54’) 2:1 Adrian Łyszczarz (82’) 2:2 Jesus Imaz (90 2’) 💙 Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy ➖ 💙 Całe skróty i najlepsze akcje ➖ Zobacz Więcej! 🔥 Najlepsze Akcje Tygodnia: 2021/22 🔥 TOP MOMENTY: Podsumowanie kolejki