Шахтар – Копер – 2:2

27 січня на турецькому зборі «Шахтар» зіграв унічию з «Копером» у товариському матчі (2:2). Дивіться всі голи та огляд поєдинку. «Шахтар» (Донецьк) – «Копер» (Копер) – 2:2 (1:1) Голи: 0:1 Очієнг (13), 1:1 Петряк (14), 1:2 Едомвоньї (64), 2:2 Назарина (90 1) Нереалізований пенальті: Осуджі (55, воротар) «Шахтар», 1-й тайм: Трубін, Топалов, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко (к), Криськів, Петряк, Бондаренко, Зубков, Траоре «Шахтар», 2-й тайм: Трубін (к) (Пятов, 60), Михайліченко, Козік, Ракіцький (Фарина, 76), Гочолеішвілі, Назарина, Джурасек, Борячук (Очеретько, 67), Тотовицький, Тейлор, Сікан ❗️ Нагадаємо, перший офіційний поєдинок у новому році «Шахтар» проведе з «Ренном» 16 лютого. Квитки на гру плей-оф Ліги Європи у Варшаві вже в продажу: ⚒ Уподобали відео? Ставте 👍🏻 і підписуйтесь на канал: Титульний партнер Ф